Hakkımızda

NMT Plastic

Vizyonumuz

Müşteri kavramını ortadan kaldırarak, kaliteli , güvenilir ve ekonomik ürünler sağlayan , sektörün öncü firması haline gelmek.

NMT Plastic

Misyonumuz

Kalite ve memnuniyetin en önemli unsur olduğu üretim sektörü içerisinde olduğumuzu unutmadan, gelişen teknoloji ve sanayi koşulların ışığında müterilerine ergonomi ve maliyet faydası sağlamayan güvenilir bir üretici olmak ve personellerinin çalışmaktan gurur duyduğu bir kurum olmak.

ŞİRKETİMİZİN TARİHİ

Dün, Bugün, Yarın...

2018 yılında İstanbul’da merkez ofis olarak kurulan Nmt Plastik Sanayi A.Ş. , 1.000 m² kapalı alan, 2.000 m² açık alan olmak üzere Kilis ilindeki üretim fabrikasında, Primax marka kova set, sap ve ayakkabı kutusu üretimini sürdürmektedir.

2007 yılından bugüne Türkiye’nin önde gelen forwarder firması Nmt Lojistik A.Ş. ile kardeş firma olarak lojistik sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübesini müşterilerinin avantajına çevirmektedir.

ŞİRKETİMİZİN TARİHİ

Kalitemizin Sırrı

Müşterilerimizin beklenti ve isteklerini doğru algılayıp yerine getirerek memnuniyetin devamlılığını sağlamak

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kalitesinden ödün vermeden en uygun maliyet avantajları ile üretip, bu avantajlarımüşterilerine sunmak.

Üretimin her seviyesinde kalite kontrolün önemini personellerimize aşılamak.

Personelimizin gelişimini destekleyerek performansı artırmak

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak

Firmamızın ve Türkiye’nin adını dünyaya daha çok duyurmak amacına hizmet etmek üzere, mevcut teknik, idari ve mali birikimlerimizi yurt dışına taşımak,

Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar Şirketimizin Kalite Politikası’nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.